POPTÁVKA

Tel.: 517 375 292

EMAIL: mirror@mirror.cz

Speciální výroba

Euro okna

Euro dveře

Kastlová okna

Interiéry

Doplňkový sortiment

HS a PSK Portál

Mirror > Speciální výroba >HS a PSK Portál

HS portál

Tento typ dveří se používá v moderních a luxusních domech. Většinou bývá HS portál navrhován do velkých otvorů, je totiž možnost použití velkého posuvného křídla. Je také často využíván díky svému bezbariérového prahu. Ikdyž se využívá ve velkých rozměrech, tak jde křídlo posouvat velice lehce a elegantně díky vlastní kolejnici, která se nachází paralelně s rámem a fixní částí. Jedná se o moderní, elegantní řešení vstupu na zahrady, terasy nebo balkóny.

Existuje mnoho možností otevírání:PSK portál

Posuvně sklopný systém umožňuje sklopení nebo odsunutí jednoho okenního křídla za druhé, pevně zasklené. Dveře umožňují vlastníkům bytů vytvářet zajímavé přechody z velkých prostor na předsazené terasy, balkóny nebo zahrady.Konstrukce se v zásadě neliší od balkonových dveří, liší se pouze používané kování, jehož základ tvoří vodící kolejnice, umístěné na spodním a horním dílu rámu v interieru proto je vždy nutné ve spodní části zachovat standardní výšku rámu, kvůli uchycení kování,které snese zatížení křídlem o váze téměř až 200kg. Zákazník si také může vybrat jestli chce jednostrannou kliku nebo oboustrannou ( tato varianta vždy s FAB zámkem).

Mimosoudní řešení spotřebitelských sporů

V případě, že dojde mezi námi a spotřebitelem ke vzniku spotřebitelského sporu z kupní smlouvy nebo ze smlouvy o poskytování služeb, který se nepodaří vyřešit vzájemnou dohodou, může spotřebitel podat návrh na mimosoudní řešení takového sporu určenému subjektu mimosoudního řešení spotřebitelských sporů, kterým je

Česká obchodní inspekce
Ústřední inspektorát - oddělení ADR
Štěpánská 15
120 00 Praha 2

Email: adr@coi.cz
Web:
adr.coi.cz


Vzorkovna a provozovna

Holubice 307

Tel.: 517 375 292

mirror@mirror.cz