POPTÁVKA

Tel.: 517 375 292

EMAIL: mirror@mirror.cz

Doplňkový sortiment

Euro okna

Euro dveře

Kastlová okna

Speciální výroba

Interiéry

Vnitřní a venkovní žaluzie

Mirror > Doplňkový sortiment >Vnitřní a venkovní žaluzie

Vnitřní horizontální žaluzie

Horizontální žaluzie stále představují nejrozšířenější způsob protisluneční ochrany a staly se nedílnou součástí interiéru, ochraňují nejen proti slunečním paprskům, regulují světlo v místnosti, ale chrání i vaše soukromí. Zmírní také vniknutí tepla do domu přes výplně otvorů. Využití horizontálních žaluzií je mnohostranné a jejich barevná škála dovoluje harmonicky sladit barvy v místnosti s barevnými doplňky a vytvořit tak příjemnou atmosféru dle vašeho vkusu. Výhodou je především jejich jednoduchost, rychlost montáže, minimální údržba a především cenová dostupnost.

Mimo horizontálních žaluzií jste také schopni dodat interiérové roletky a plisé žaluzie.


Venkovní žaluzie

Veškeré prvky venkovních žaluzií jsou z kvalitních materiálů a mají tedy dlouhou životnost. Venkovní žaluzie neplní jen funkci stínicí ale také estetickou a mnoho dalšího. Chrání okna a dveře před povětrnostními vlivy a zajišťuje delší živostnost otvorových prvků.

Jedná se také o nejúčinější způsob ochrany vniknutí tepla přes otvorové výplně. Jedná se zároveň i o bezpečnostní prvek proti vniknutí lupičů. Žaluzie se dají naklápět v horizontální rovině.


Venkovní rolety

Venkovní rolety jsou exteriérový stínící, izolační a bezpečnostní prvek. Tepelná izolace je zaručená použitím nejlepších materiálů, tj. vysoce kvalitního a velmi odolného hliníku (plněného polyuretanovou pěnou). Rolety vytvářejí vyrovnané vnitřní klima. Obtěžování hlukem se použitím předokeních rolet výrazně snižuje. Jsou ovládány buď manuálně s popruhem nebo klikou, elektrickým pohonem s automatickým kontrolním systémem a dálkovým ovládáním, včetně automatiky.

Mimosoudní řešení spotřebitelských sporů

V případě, že dojde mezi námi a spotřebitelem ke vzniku spotřebitelského sporu z kupní smlouvy nebo ze smlouvy o poskytování služeb, který se nepodaří vyřešit vzájemnou dohodou, může spotřebitel podat návrh na mimosoudní řešení takového sporu určenému subjektu mimosoudního řešení spotřebitelských sporů, kterým je

Česká obchodní inspekce
Ústřední inspektorát - oddělení ADR
Štěpánská 15
120 00 Praha 2

Email: adr@coi.cz
Web:
adr.coi.cz


Vzorkovna a provozovna

Holubice 307

Tel.: 517 375 292

mirror@mirror.cz